Vrijwilligers zijn onmisbaar

maandag 23 april 2018:

Vrijwilligers zijn onmisbaar

Toegewijde en deskundige begeleiders maken van een vakantie een echt feest!

Of een vakantie slaagt, is niet alleen afhankelijk van een groep goedgemutste reizigers, maar wordt ook voor een belangrijk deel bepaald door het enthousiasme en de deskundigheid van de vele begeleiders. Of dat nu vrijwilligers, professionals, verplegende en verzorgende begeleiders of instructeurs zijn. Uiteindelijk hebben ze allemaal hetzelfde doel: mensen met een beperking een fantastische vakantie bieden.

Veel leden van de NBAV maken dankbaar gebruik van de inzet van vrijwilligers. Zij zijn het die de vakanties onbezorgd en onvergetelijk maken. Er kunnen er niet genoeg van zijn en dus doen wij als NBAV graag een oproep voor onze leden: meld je vandaag nog aan als vrijwilliger en maak het verschil voor mensen die door hun beperking niet zelfstandig op vakantie kunnen!

Je kunt je rechtstreeks aanmelden bij een van onze leden. Bekijk voor meer informatie de websites van onze leden